Привітання президента Національної академії наук України академіка НАН України Б.Є. Патона з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

Привітання президента Національної академії наук України академіка НАН України Б.Є. Патона з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

«Київський Політехнік» про молодіжну секцію конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті»

«Київський Політехнік» про молодіжну секцію конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті»

http://www.ive.org.ua/wp-content/uploads/molsect.pdf

Засідання молодіжної секції XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Вперше, 29 вересня 2017 року, в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» у 20 навчальному корпусі факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося засідання Молодіжної секції конференції.

Організаторами Молодіжної секції конференції є Національна академія наук України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Мала академія наук України, Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», кафедра відновлюваних джерел енергії, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші.

Участь у засіданні Молодіжної секції конференції взяло понад 50 школярів та їх керівників наукових проектів з різних областей України. Області-учасники Молодіжної секції конференції — Волинська, Донецька, Полтавська, Івано-Франківська та Київська. Місто Київ представляли школярі Київської інженерної гімназії та Гімназії «Діалог». На секційному засіданні заслухали наукові доповіді з проблем і перспектив розвитку та використання відновлюваних джерел енергії; електроенергетичних, біоенергетичних та гідроенергетичних ресурсів, тепла Землі; теплопостачання країни за рахунок енергії Сонця і вітру, питання реалізації заходів енергозбереження та енергоефективності. На конференцію надіслано близько 20 доповідей, надруковано Збірник тез доповідей школярів-учасників.

У рамках заходу учні познайомились з історією університету, відвідали цікаву та змістовну екскурсію територією навчального закладу, музей «КПІ ім. Ігоря Сікорського», кафедру відновлюваних джерел енергії та Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

 

На фото: учасники Молодіжної секції конференції.

Програма конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність 21 століття»

Опубліковано проект програми XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність 21 століття»
 

Твой первый понятный гайд по украинской “зеленой” энергетике в 18 графиках

Матеріал, опублікований на BusinessViews:

Как-то не складываются у Украины дела с эффективным использованием природных возможностей. У нас и ветер дует зря, и вода течет напрасно, да и солнце светит больше для красоты. А между тем в других странах давно поняли, что за возобновляемыми источниками энергии будущее, и полным ходом к этому будущему идут. Пора и нам шевелиться, и мало того — мы уже начали.

Докладніше:

http://businessviews.com.ua/ru/economy/id/tvoj-pervyj-ponjatnyj-gajd-po-ukrainskoj-zelenoj-energetike-v-26-grafikah-1617/

День Знань у Київській інженерній гімназі

Науково-освітнє об’єднання «Спільна кафедра відновлюваної енергетики» та Рада молодих вчених Інституту відновлюваної енергетики 1 вересня 2017 року взяли участь у святі «Привіт, гімназіє!» і привітали з початком нового навчального року шановну гімназійну родину з побажаннями успіхів та нових звершень.

 

За півроку в Україні з’явилися 79 нових об’єктів відновлюваної енергетики

За півроку в Україні з’явилися 79 нових об’єктів відновлюваної енергетики

За шість місяців 2017 року в Україні було побудовано 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт.

Докладніше

SOLARWATT: СОЛНЕЧНЫЕ ЭЛЕКТРОСТАНЦИИ, ВСТРОЕННЫЕ В КРОВЛЮ

SOLARWATT: СОЛНЕЧНЫЕ ЭЛЕКТРОСТАНЦИИ, ВСТРОЕННЫЕ В КРОВЛЮ

30-летняя гарантия на кровлю, производящую электроэнергию — немецкий производитель солнечных батарей компания Solarwatt намерена оживить этим предложением рынок солнечных электростанций, встроенных в кровлю. Этот сегмент, как и вся солнечная энергетика, активно развивается благодаря общему снижению цен и повышению качества, и по эстетическим причинам очень популярен среди клиентов. Почему теперь клиенты и монтажники должны по-новому взглянуть на этот тип крышных солнечных электростанций, объясняет в одном из интервью Петер Шуманн, инженер-разработчик компании Solarwatt.

http://sunnik.com.ua/solarwatt-solnechnye-elektrostantsii-vstroennye-v-krovlyu/?_utl_t=fb