Фахівці Інституту в програмі «ЕнергоНЕзалежність»

У пятницю, 05.01.2018р.,  на 5 канале в программа «ЕнергоНЕзалежність» Кудря С.О. та   С.В. Клюс прийняли участь в якості експертів з відновлюваних джерел енергії.

«ЕнергоНЕзалежність» — авторський аналітичний проект, що фахово та конструктивно аналізує енергетичну сферу в Україні.

Автор та ведучий проекту: Микола Войтів

Інформаційний ресурс — «Охорона прав інтелектуальної власності та трансфер технологій в наукових установах»

 

На сайті НАН України www.nas.gov.ua відкрито новий інформаційний ресурс Охорона прав інтелектуальної власності та трансфер технологій в наукових установах.

Навчальний семінар «Сонячні станції. Фінанси, законодавство, технології

09.12.2017, на базі Інституту відбувся навчальний семінар «Сонячні станції. Фінанси, законодавство, технології «, який було організовано в рамках діяльності Зеленої Школи.

Докладніше

ІХ Міжнародний Інвестиційний Бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

ІХ Міжнародний Інвестиційний Бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості» зібрав майже 800 учасників. З детальним оглядом стану енергозбереження в Україні виступив п. Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Проект «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», партнер Форуму, представляла делегація на чолі з Марком Дрейком, Спеціалістом з промислового розвитку UNIDO, міжнародним координатором проекту.

Захід присвячений Всесвітньому дню науки

В Київській інженерній гімназії за участю Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інституту відновлюваної енергетики НАН України, Київського міського центру зайнятості відбулося святкування Всесвітнього дня науки.

Під час заходу учні 8-11 класів прослухали відкриту лекцію з презентацією кафедри відновлюваних джерел енергії, дізналися про умови навчання в університеті та послуги, які надаються службою зайнятості. Гімназистам було запропоноване профорієнтаційне тестування на базі Дарницького РЦЗ, що дозволить їм ще більш виважено підійти до вибору професії.

Колектив гімназії щиро вітав запрошених освітян та науковців з Всесвітнім днем науки.

Привітання президента Національної академії наук України академіка НАН України Б.Є. Патона з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

Привітання президента Національної академії наук України академіка НАН України Б.Є. Патона з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

«Київський Політехнік» про молодіжну секцію конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті»

«Київський Політехнік» про молодіжну секцію конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті»

http://www.ive.org.ua/wp-content/uploads/molsect.pdf

Засідання молодіжної секції XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Вперше, 29 вересня 2017 року, в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» у 20 навчальному корпусі факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося засідання Молодіжної секції конференції.

Організаторами Молодіжної секції конференції є Національна академія наук України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Мала академія наук України, Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», кафедра відновлюваних джерел енергії, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші.

Участь у засіданні Молодіжної секції конференції взяло понад 50 школярів та їх керівників наукових проектів з різних областей України. Області-учасники Молодіжної секції конференції — Волинська, Донецька, Полтавська, Івано-Франківська та Київська. Місто Київ представляли школярі Київської інженерної гімназії та Гімназії «Діалог». На секційному засіданні заслухали наукові доповіді з проблем і перспектив розвитку та використання відновлюваних джерел енергії; електроенергетичних, біоенергетичних та гідроенергетичних ресурсів, тепла Землі; теплопостачання країни за рахунок енергії Сонця і вітру, питання реалізації заходів енергозбереження та енергоефективності. На конференцію надіслано близько 20 доповідей, надруковано Збірник тез доповідей школярів-учасників.

У рамках заходу учні познайомились з історією університету, відвідали цікаву та змістовну екскурсію територією навчального закладу, музей «КПІ ім. Ігоря Сікорського», кафедру відновлюваних джерел енергії та Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

 

На фото: учасники Молодіжної секції конференції.