ІВЕ НАНУ пропонує для оренди приміщення загальною площею 100,5 м2

Інститут відновлюваної енергетики НАН України пропонує для оренди під розміщення кафе, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи, приміщення на 1 поверсі загальною площею 100,5 м2 адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 48. Орендна плата за базовий місяць становить 132,44 грн./м2 без ПДВ. Телефон (044) 206-28-09. Контактна особа Зощенко Сергій Анатолійович

Степан Кудря: Відновлюваною енергією можна забезпечити півкраїни

Інститут відновлюваної енергетики НАН України брав участь у розробці Проекту “Громади майбутнього”. Завданням було знайти технології, що повністю забезпечать поселення відновлюваними джерелами енергії.

Директор інституту Степан Кудря – про роботу його фахівців і про те, чим важливий цей проект.

Відкрито реєстрацію на участь у ювілейній ХХ конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті»

Відкрито реєстрацію участі у XX ювілейній науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті».

Докладніше про участь та реєстрація на офіційному сайті конференції www.conf.ive.org.ua 

ФІНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЕКТУ UNIDO/GEF

У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбулася фінальна конференція Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобального екологічного фону (GEF) «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», який було впроваджено в Україні з 2011 по 2018 роки.

Команда Проекту представила результати діяльності Проекту за 7 років. Діяльність Проекту ЮНІДО/ГЕФ була направлена на стимулювання впровадження енергоефективності на малих та середніх підприємствах агро-харчового комплексу.

Докладніше

 

100-річчня святкує Національна академія наук України

Цьогоріч Національна академія наук України святкує столітній ювілей. Саме 100 років тому, на підставі закону, ухваленого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було засновано Українську академію наук у м. Києві (УАН). Тоді ж були затверджені статут і штати УАН. Згідно зі статутом УАН визначалася «найвищою науковою державною установою на Вкраїні, що перебуває в безпосередньому віданню верховної власті». Академія постала як самоврядна установа, до складу якої входили 15 інститутів, 14 постійних комісій, 6 музеїв, 2 кабінети, 2 лабораторії, Ботанічний та Акліматизаційний сади, Астрономічна обсерваторія, Біологічна станція, бібліотека, друкарня та архів. За статутом в Академії мали діяти три відділи: історико-філологічний (І), фізико-математичний (ІІ) та соціальних наук (ІІІ). Перше установче, спільне зібрання Академії, що відбулося 27 листопада у приміщенні Наукового товариства у Києві, обрало Президентом УАН В.І. Вернадського.

Протягом багаторічної історії президентами Академії обиралися М. П. Василенко (1921-1922 рр.), О. І. Левицький (1922 р.), В. І. Липський (1922-1928 рр.), Д. К. Заболотний (1928-1929рр.), О. О. Богомолець (1930-1946 рр.), О. В. Палладін (1946-1962 рр.). З 1962 року на чолі Академії — Б. Є. Патон.

Назва Академії зазнавала змін чотири рази. У 1918-1921 рр. вона іменувалася Українська академія наук (УАН), з 1921 по 1936 р. — Всеукраїнська академія наук (ВУАН), у 1936-1991 рр. — Академія наук Української РСР, з 1991 по 1993 р. — Академія наук України, а з 1994 р. – Національна академія наук України.

Українська академія наук була найстарішою з республіканських академій за часів існування СРСР. У перший рік своєї діяльності вона складалася з трьох наукових відділів — історикофілологічного, фізико-математичного і соціальних наук, які охоплювали 3 інститути, 15 комісій і національну бібліотеку. Тепер у НАН України є 3 секції, 14 відділень, близько 170 інститутів та інших наукових установ, у яких працює понад 19 тисяч науковців.

Президенту Національної академії наук України академіку Б. Патону виповнюється 100 років.

Президенту Національної академії наук України, знаменитому вченому, академіку НАН  України Борису Патону 27 листопада виповнилося 100 років.

 

 

Відео про проект UNIDO/GEF «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України»

Відео про проект UNIDO/GEF «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України»

Резолюція, презентації та фотогалерея

Опубліковано резолюцію, презентації та фотогалерею XIX міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті”

  1. Резолюція конференції
  2. Презентації конференції — 26.09.2018 р., 27.09.2018 р.
  3. Фотогалерея

Міжнародна конференція з відновлюваної енергетики

26-28 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходила XIХ Міжнародна науково-практич­на конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті».

Конференція була організована з ініціати­ви представництва Польської академії наук у м. Києві, Інституту відновлюваної енергетики НАН України, Національного технічного уні­верситету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Громадської спілки «Українська воднева рада», ДП «Міжга­лузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України», кафедри ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сі­корського, ННК «Інститут прикладного сис­темного аналізу», Малої академії наук України та ін. Спонсорську підтримку конференції надало ТОВ «Емеральд Пелес Груп».

Підтримку цьому науковому форуму нада­ли Національна академія наук України, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, проект ЮНІДО/ГЕФ «Підвищення енерго­ефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України, Асоціація промислових ВЕС України, ВМГО «Зелена енергетика майбутнього», EUROSOLAR-Україна, Українсько-Польський Центр КПІ ім. Ігоря Сікорського, Асоціація сонячної енергетики України, Науково-технічна компанія «Метрополія» та ін.