RENEXPO® Poland

RENWA16-500x300-UA

RENEXPO® Poland – міжнародна бізнес-подія для галузі ВДЕ

 

Строком від 19 до 21 жовтня 2016 року відбудеться 6-та RENEXPO® Poland Міжнародна виставка відновлювальних джерел енергії та енергетичної ефективності у Варшавському центрі EXPO XXI, організованої REECO Poland. Це престижний захід, призначений для всіх, які цінують енергетичну незалежність та вірять у майбутнє ВДЕ.

 

Під час цьогорічної виставки пропозиція фірм буде представлена в восьми секторах: біоенергія (енергія з деревини, біомаса, біогаз, біопалива), вітрова енергія, когенерація (ТЕЦ), енергоощадне будівництво i відновлення будинків, гідроенергія, теплові насоси, геотермальна енергія та сонячна енергія. Крім того, учасники виставки будуть мати можливість презентувати продукцію та послуги, цікаві досягнення та інноваційні рішення на спільних тематичних стендах, таких як: „Iнновація”, „Знання та наукові дослідження”, „Молоді підприємці”. Новинкою буде спільний стенд, організований під гаслом „Разом за біогаз”, на якому відбудеться між ін. презентування сучасних технологій в області біогазу i когенерації та зустрічі з експертами. Відвідувачі будуть мати можливість отримати інформацію на тему будівництва та експлуатації біогазових закладів та ознайомитися з можливостями фінансування цього типу інвестицій.

 

Виставка створює нагоди встановлювати мережі бізнес-зв’язків. Одною з них буде послуга „Бізнес-зустрічі”, призначена для всіх підприємців, які шукають професійних партнерів i постачальників з широко сприйнятого енергетичного сектора, особливо які діють в області відновлювальних джерел енергії та енергоощадних будинків. Ці професійні зустрічі мають мету швидко і легко з’єднати тих, які шукають один одного. Користування послугою безплатно і вимагає попередньої онлайн-реєстрації на сайті виставки. Натомість нагодою для зустрічей у менш формальній атмосфері буде „Вечеря професіоналів ВДЕ”, яка відбудеться у перший день виставки – 19 жовтня на території Варшавського центру EXPO XXI.

 

Крім подій, які супроводжують виставку можна взяти участь у спеціалізованих конференціях, конгресах та безплатних галузевих форумах, які створюють можливість обміну знанням, думкою та досвідом, a також ініціюють дискусії на актуальні теми у галузі. Плануються між іншими: 1-й Міжнародний конгрес: Зберігання енергії у Польщі, 6-та Міжнародна конференція фотовольтаїки у Польщі, 6-та Польська гідроенергетична конференція (2-денна конференція), семінар Майбутнє когенерації у Польщі, 5-й Форум біогазу, 5-й Форум фотовольтаїки та багато інших.

Детальна програма та реєстрація участі у конференції доступі на: http://www.renexpo-warsaw.com/konferencje.html?&L=1

Aвтор: REECO Poland Sp. z o. o.
ul. Bartycka 22A/21B
00-716 Warszawa
Tel.: + 48 (0) 22 266 02 16
Fax: + 48 (0) 22 379 78 60

info@reeco-poland.pl
www.renexpo-warsaw.com