Засідання молодіжної секції XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Вперше, 29 вересня 2017 року, в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» у 20 навчальному корпусі факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося засідання Молодіжної секції конференції.

Організаторами Молодіжної секції конференції є Національна академія наук України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Мала академія наук України, Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», кафедра відновлюваних джерел енергії, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші.

Участь у засіданні Молодіжної секції конференції взяло понад 50 школярів та їх керівників наукових проектів з різних областей України. Області-учасники Молодіжної секції конференції – Волинська, Донецька, Полтавська, Івано-Франківська та Київська. Місто Київ представляли школярі Київської інженерної гімназії та Гімназії “Діалог”. На секційному засіданні заслухали наукові доповіді з проблем і перспектив розвитку та використання відновлюваних джерел енергії; електроенергетичних, біоенергетичних та гідроенергетичних ресурсів, тепла Землі; теплопостачання країни за рахунок енергії Сонця і вітру, питання реалізації заходів енергозбереження та енергоефективності. На конференцію надіслано близько 20 доповідей, надруковано Збірник тез доповідей школярів-учасників.

У рамках заходу учні познайомились з історією університету, відвідали цікаву та змістовну екскурсію територією навчального закладу, музей «КПІ ім. Ігоря Сікорського», кафедру відновлюваних джерел енергії та Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

 

На фото: учасники Молодіжної секції конференції.